TÄNDARE, ST Dupont, Paris, Frankrike.

323616. TÄNDARE, ST Dupont, Paris, Frankrike.

Förgylld metall Höjd 6 cm.
Märkt ST Dupont, Paris, Made in France.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld metall Höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 368