323615. HÖGTALARE, ett par, Stig Carlssons, Sonab, OA-12, 1970-tal.
Höjd 46 cm
34x20 cm.
Märkta Sonab.
Etikettmärkta: Sonab Sweden Type OA12R, Dwg, No 5-0110102. Ser No 23890.
Design Stig Carlsson och Lars Lallerstedt.
Ej funktionstestade.
Mycket smutsiga.
Repor.