VAS, keramik, Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

323611. VAS, keramik, Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

Signerad undertill: Stig L, samt med studiohand.
Höjd 23,5 cm.

Bruksslitage, klisterrester undertill, andra sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 912