FÅTÖLJ, nyrenässans,1800-tal.

323607. FÅTÖLJ, nyrenässans,1800-tal.

Läderklädsel, fotpall medföljer.

Slitage, märken, senare klädsel, pallen med lagning, pall och fåtölj ej ursprungligen sammanhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 771