BRASREDSKAP, 3 st, smide, 1900-tal.

3235899. BRASREDSKAP, 3 st, smide, 1900-tal.

Spade, tång & eldgaffel.
Längd ca 71-80 cm.

Bruksslitage, smuts, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spade, tång & eldgaffel.
Längd ca 71-80 cm.

Bruksslitage, smuts, rost.

Antal besök: 298