TENNSTOP, 3 st, Sverige 1800-tal.

32352. TENNSTOP, 3 st, Sverige 1800-tal.

Höjd 20-22 cm.

Bucklor, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20-22 cm.

Bucklor, bristningar.

Antal besök: 2 311