WALTER (?) STACKPOOL (FL.C.1961). EN VAGN NÄRA EUKALYPTUSTRÄD, AUSTRALIEN.

3235002. WALTER (?) STACKPOOL (FL.C.1961). EN VAGN NÄRA EUKALYPTUSTRÄD, AUSTRALIEN.

Signerad och daterad `WAL. STACKPOOL/ 1961', akvarell och blyerts med skrapning
42 x 30 cm.

Bra skick; fäste betsad och ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 30 cm.

Antal besök: 573