TELEFONBÄNK, teak, 1960-tal, "Casino", Engström & Myrstrand, Tingströms.

323492. TELEFONBÄNK, teak, 1960-tal, "Casino", Engström & Myrstrand, Tingströms.

Längd 100, bredd 45, höjd 59 cm.

Bruksslitage samt brännmärken på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 559