SMYCKESSKRIN, kamferträ, med speldosa, sent 60-tal.

323478. SMYCKESSKRIN, kamferträ, med speldosa, sent 60-tal.

längd 45 cm, bredd 24 cm, höjd 22 cm.

saknas en fot, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

saknas en fot, bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 254