SMINKBORD, mahogny med glasskiva, 1960-tal.

323475. SMINKBORD, mahogny med glasskiva, 1960-tal.

Längd 114, bredd 40, höjd 75 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 744