HELMTRUD NYSTRÖM. Etsning, signerad och daterad 1983, numrerad 100/125.

32345. HELMTRUD NYSTRÖM. Etsning, signerad och daterad 1983, numrerad 100/125.

Fifurkomposition. 39x34 cm.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fifurkomposition. 39x34 cm.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Antal besök: 1 265