VÄSKOR, 3 st, läder, Baron.

VÄSKOR, 3 st, läder, Baron.
3234490. VÄSKOR, 3 st, läder, Baron.

Bland annat weekendväska, ca. 50x25x30 cm.

Bruksslitage. Enstaka smärre skador.
Inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inskription.

Antal besök: 614