SALONGSGRUPP 3 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

323385. SALONGSGRUPP 3 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

Stoppad sits och rygg samt djuphäftad rygg, tygklädd med mönstervävt gul klädsel. Soffa längd 138, rygghöjd 100 cm. Fåtölj rygghöjd 97 cm.

Visst slitage, någon fläck på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 744