GITARR, akustisk, Rockon, "2001BK".

3233636. GITARR, akustisk, Rockon, "2001BK".

Svartlackerad. I fodral.
Längd ca 100 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartlackerad. I fodral.
Längd ca 100 cm.

Antal besök: 382