MANSCHETTKNAPPAR, 20 par, 1900-talets andra hälft.

323354. MANSCHETTKNAPPAR, 20 par, 1900-talets andra hälft.

Enligt bild. Samtliga i gulmetall.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 172