RÖKBORD, Art Deco, 1920/30-tal.

323325. RÖKBORD, Art Deco, 1920/30-tal.

Intarsia. Höjd 56 cm. 63x63 cm.

Glasskiva spräckt. Slitage och senare ditsatta hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 364