FÅTÖLJ, tygklädd med krominderrede.

323324. FÅTÖLJ, tygklädd med krominderrede.

1970-tal.

Slitage samt smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

1970-tal.

Slitage samt smutsig.

Antal besök: 761