SKÅP MED BENSTÄLLNING, ek, barockstil, 1900-talets första hälft.

323318. SKÅP MED BENSTÄLLNING, ek, barockstil, 1900-talets första hälft.

Höjd 139 cm
Bredd 80 cm
Djup 36 cm.

Hårt bruksslitage
Träet rest sig på ovansida
Mindre fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 139 cm
Bredd 80 cm
Djup 36 cm.

Hårt bruksslitage
Träet rest sig på ovansida
Mindre fanérskada.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 603