SIDEBOARD. Körsbär. Frankrike, 1900-talets andra hälft.

3233027. SIDEBOARD. Körsbär. Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Höjd 81, bredd 148, djup 40 cm.

Repor, märken, torrsprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken, torrsprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 871