BORDSLAMPA, keramik, Gerda Sprinchorn, signerad.

323256. BORDSLAMPA, keramik, Gerda Sprinchorn, signerad.

Tota höjd ca 28 cm.

Smärre slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tota höjd ca 28 cm.

Smärre slitage, mindre nagg.

Antal besök: 1 276