SKULPTURER, 2 st, gips, Carin Nilsson och Christian Eriksson.

323251. SKULPTURER, 2 st, gips, Carin Nilsson och Christian Eriksson.

"Kyss mig om du kan" och "Kärvbinderskan". Carin Nilsson signerad och daterad 1934. Höjd 19 resp 17,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 047