HATTHYLLA, 1940/50-tal.

HATTHYLLA, 1940/50-tal.
3232218. HATTHYLLA, 1940/50-tal.

Längd: 91 cm, djup: 19 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 91 cm, djup: 19 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 134