LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal.

3231677. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal.

Djävulen sittande på sköldpadda, höjd 24,5 cm.

Sedvanligt slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 341