SKRIVBORD TEAKFANÉR, 1950/60-tal.

323144. SKRIVBORD TEAKFANÉR, 1950/60-tal.

Längd 150 cm. Bredd 60 cm. Höjd 76 cm.

Omfattande slitage och mindre skada i bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 790