SALONGSBORD, 1800-tal.

SALONGSBORD, 1800-tal.
323142. SALONGSBORD, 1800-tal.

Med hjul.
Längd 120 cm
Bredd 90 cm
Höjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hjul.
Längd 120 cm
Bredd 90 cm
Höjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar finnes.

Antal besök: 696