BESTICKDELAR, 27, delar, tenn, knivar, gafflar samt skedar, Kongetinn, Norge. 1900-talets andra hälft.

323140. BESTICKDELAR, 27, delar, tenn, knivar, gafflar samt skedar, Kongetinn, Norge. 1900-talets andra hälft.

Vikingainspirerad dekor. i relief
9 gafflar, längd 20,3 cm.
9 st gafflar, längd 20,3 cm.
9 st skedar, längd 20 cm.

Smärre bruksslitage, originaletuier medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 gafflar, längd 20,3 cm.
9 st gafflar, längd 20,3 cm.
9 st skedar, längd 20 cm.

Antal besök: 1 480