BORDSUR, Wuba, 1900-talets mitt.

3231374. BORDSUR, Wuba, 1900-talets mitt.

Bordur, fodral i lövträ, fötter och dekorelemt i mässing. Urverk i mässing, urtavla i metall märkt Warmink. Nyckel.
Fodralets höjd ca 30 cm med handtag.
19 x 15 cm.

Fodralet med mindre ytslitage på toppen. Nyckel finns, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 15 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 586