3231313. ETT REPRODUKTIONSBORD.
Huvudenheten består av en grön och förgylld präglad lädertopp, två små lådor på vardera sidan av en större central dragning, stödd av två konsolfotpiedestaler, med tre staplade jämna lådor på vardera. Har metallhandtag/knoppar och låsmekanismer. Höjd 79cm, längd 122cm, djup 61cm.
Lädertopp kan dra nytta av att byta ut. olika märken och repor hela tiden.