JOAN RIERA FERRARI. Utan titel.

3231151. JOAN RIERA FERRARI. Utan titel.

Litografi
Signerad, daterad 1990 och numrerad 40/100
60 x 45 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
60 x 45 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 296