RING, 18k guld, Joyería Vasari, Spanien, 1900-talets andra hälft.

323107. RING, 18k guld, Joyería Vasari, Spanien, 1900-talets andra hälft.

I form av kolonn. Märkt Vasari samt stämplad 750 SAP.
Storlek ca 17.
Vikt ca 13,8 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 17.
Vikt ca 13,8 gram.

Slitage.

Antal besök: 4 420