RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-talets mitt.

323106. RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-talets mitt.

Resegrammofon med vev.
Väskans mått: längd 28, bredd 41, höjd 16 cm.

Smärre slitage, enstaka reva på väskan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Resegrammofon med vev.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 139