NICOLAI COSTER. Olja på duk, interiörmotiv, signerad.

323068. NICOLAI COSTER. Olja på duk, interiörmotiv, signerad.

48x38 cm.
Yttermått 66x56 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x38 cm.
Yttermått 66x56 cm.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 023