CYKEL, DBS Crossmaster, Norge, 1900-tal.

323059. CYKEL, DBS Crossmaster, Norge, 1900-tal.

Ramhöjd 74 cm.
Däckdimension 26 x 1½.
Med limpsadel, lås på bakdäcket samt pingla.

Bruksslitage, smuts/fläckar, bucklor, skador, anlupen, senare bakdäck, lås fastkärvat, båda däck med punka (ej kollade efter hål).

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramhöjd 74 cm.
Däckdimension 26 x 1½.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 14 130