BECK & JUNG. Blå komposition, färglitografi, signerad och daterad Beck & Ljung 1978.

323044. BECK & JUNG. Blå komposition, färglitografi, signerad och daterad Beck & Ljung 1978.

24x45 cm
Holger Bäckström 1939 - 1997
Bo Ljungberg 1939 - 2007.

Gulnad
Dedikering.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x45 cm
Holger Bäckström 1939 - 1997
Bo Ljungberg 1939 - 2007.

Gulnad
Dedikering.

Antal besök: 1 250