PIEDESTAL, i bronserat trä med stenskivor, 1900-tal.

323028. PIEDESTAL, i bronserat trä med stenskivor, 1900-tal.

Piedestal i bronserat trä, med grå stenskivor. Fötter i form av lejontassar.
Höjd 75,5 cm.

Färgbortfall
Bruksslitage
Dekor på en fot avslagen
Avslag och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75,5 cm.

Färgbortfall
Bruksslitage
Dekor på en fot avslagen
Avslag och märken.

Antal besök: 1 126