EN VINTAGE TJÄNARES SAMTALSBOX.

3229996. EN VINTAGE TJÄNARES SAMTALSBOX.

De vitmålade glaserade tjänarna ringer boxen, med en mängd olika märkta rum. Verkar vara handgjord, av A.R Wilson från 737 Christchurch Road, Bournemouth. Höjd 10cm x Längd 70cm x Djup 33.5cm.

Allmänt slitage med nagg på färgen, på grund av ålder och användning. Funktionalitet garanteras inte, visas bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 393