3229996. EN VINTAGE TJÄNARES SAMTALSBOX.
De vitmålade glaserade tjänarna ringer boxen, med en mängd olika märkta rum. Verkar vara handgjord, av A.R Wilson från 737 Christchurch Road, Bournemouth. Höjd 10cm x Längd 70cm x Djup 33.5cm.
Allmänt slitage med nagg på färgen, på grund av ålder och användning. Funktionalitet garanteras inte, visas bra.