SÄNGBORD, Ett par, Teakfanér, 1900-talets andra hälft.

322997. SÄNGBORD, Ett par, Teakfanér, 1900-talets andra hälft.

Längd 45 cm. Bredd 29 cm. Höjd 54 cm.

Ytrepor och mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 737