LAURENCE OLIVIER /GREER GARSON AUTOGRAFER.

3229893. LAURENCE OLIVIER /GREER GARSON AUTOGRAFER.

Laurence Olivier/Greer Garson. Två reproduktionsfotografier, signerade av filmstjärnorna som delade skärmen i den amerikanska filmatiseringen 1940 av Jane Austens Stolthet och fördom.

Laurence Olivier-fotografiet är sönderrivet. Allmänna märken/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 447