Laurence Olivier/Greer Garson. Två reproduktionsfotografier, signerade av filmstjärnorna som delade skärmen i den amerikanska filmatiseringen 1940 av Jane Austens Stolthet och fördom.
Laurence Olivier-fotografiet är sönderrivet. Allmänna märken/slitage.