SITTMÖBEL, 2 delar, bambu, 1900-tal.

322959. SITTMÖBEL, 2 delar, bambu, 1900-tal.

Sittdel, längd ca 179, bredd 116, höjd 33 cm.
Ställning, längd 128,5, bredd 78, höjd 30 cm.

Bruksslitage, fläckar, skador/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 682