GOLVUR. Valnöt. 1930/40-tal.

GOLVUR. Valnöt. 1930/40-tal.
3229382. GOLVUR. Valnöt. 1930/40-tal.

Invändigt märkt Tosca Elite Germany. Urtavlan möjligen Kieninger / Kienzle.

Höjd 191, bredd 68 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Repor, märken, smärre fanerbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 191, bredd 68 cm.

Antal besök: 667