LP SKIVOR ca 110 st, klassiskt, pop 1960/70-tal, dansband.

322930. LP SKIVOR ca 110 st, klassiskt, pop 1960/70-tal, dansband.

4 boxar klassikst, ca 40 LP klassiskt.
Ca 60 LP pop, dansband, svensk schlager.

Varierande slitage. Backar ingår ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 379