HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

322900. HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

Med över samt underskåp.
Längd 127,5 cm.
Bredd 90 cm.
Höjd 208,5 cm.

Åldersslitage, skador, sprickor, senare bemålat, färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med över samt underskåp.
Längd 127,5 cm.
Bredd 90 cm.
Höjd 208,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 10 544