ELNA NILSSON. pastell.

ELNA NILSSON. pastell.
3228081. ELNA NILSSON. pastell.

Signerad: "Elna Nilsson 1948"
Bildmått: 16x25,5cm
Med inramning: 28x39cm.

Åldersrelaterat slitage runt hela ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad: "Elna Nilsson 1948"
Bildmått: 16x25,5cm
Med inramning: 28x39cm.

Antal besök: 332