SALONGSGRUPP, 3 delar, 19/2000-tal.

322808. SALONGSGRUPP, 3 delar, 19/2000-tal.

Soffa samt fåtölj med lösa dynor.
Soffa, längd ca 190 cm.
Fåtölj, sitthöjd 44 cm.
Soffbord med betsat trä och rektangulär form med rundade hörn, längd 130, bredd 64, höjd 56 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken, smärre fanérskador på bord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca 190 cm.
Fåtölj, sitthöjd 44 cm.

Antal besök: 701