Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
BERNHARD ÖSTERMAN. porträtt föreställande Gustaf Richard Sundström, olja på duk, signerad.
322804. BERNHARD ÖSTERMAN. porträtt föreställande Gustaf Richard Sundström, olja på duk, signerad.
79 x 54 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
79 x 54 cm.
Slitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
3 176