BÄNKDISKMASKIN, modell S2R1S, Siemens.

3227855. BÄNKDISKMASKIN, modell S2R1S, Siemens.

Höjd: ca 45 cm
Bredd: ca 55,5 cm
Djup: ca 46 cm (exkl. reglage).

Bruksslitage, ytsmuts, lackskador. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 45 cm
Bredd: ca 55,5 cm

Antal besök: 1 788