BRICKBORD, "Butlers Tray".

BRICKBORD, "Butlers Tray".
3227823. BRICKBORD, "Butlers Tray".

Höjd ca 55cm.
Längd ca 92 - 120cm.
Bredd ca 62 - 90cm.

Bruksslitage, repor, skav, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55cm.
Längd ca 92 - 120cm.
Bredd ca 62 - 90cm.

Antal besök: 269