SYMASKIN, Bernina 730, 1960-tal.

3227615. SYMASKIN, Bernina 730, 1960-tal.

Symaskin i väska Bernina 730 med tillbehör.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 289