SÄNGBORD, 1 par, björk med marmorskivor, tidigt 1900-tal.

322761. SÄNGBORD, 1 par, björk med marmorskivor, tidigt 1900-tal.

Längd 40, bredd 40, höjd 78 cm.

Bruksslitage samt fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 697