SKRIN MED LOCK, malakit 1900-talets andra hälft.

3227031. SKRIN MED LOCK, malakit 1900-talets andra hälft.

Höjd 7 cm
Bredd 13 cm
Djup 9,5 cm.

Ytslitage
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm
Bredd 13 cm
Djup 9,5 cm.

Ytslitage
Nagg.

Antal besök: 531